یکشنبه، ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۰
اسامی برگزیدگان نخستین جشنواره ملی فرصت سازی کرونایی

اسامی برگزیدگان نخستین جشنواره ملی فرصت سازی کرونایی

مراسم اختتامیه نخستین دوره مسابقات ملی فرصت‌سازی کرونایی و تولید محتوای فن‌ورز به‌صورت مجازی به‌میزبانی دانشگاه فنی و حرفه‌ای استان فارس برگزار شد.

دوشنبه، ۲۸ مهر ۱۳۹۹ 250 rooyesh2 rooyeshAdmin

آیین اختتامیه نخستین دوره مسابقات ملی فرصت‌سازی کرونایی و تولید محتوای فن‌ورز به‌صورت مجازی امروز، ۲۷ مهرماه به میزبانی دانشگاه فنی و حرفه‌ای استان فارس و با حضور معاونان وزارت علوم و بهداشت، رئیس دانشگاه فنی و حرفه‌ای کشور و سایر مسئولان دانشگاهی برگزار شد.

این جشنواره در پنج بخش شامل فرهنگ‌سازی سلامت و آسیب‌های اجتماعی، خلاقیت، آموزشی، مهارتی و اخلاقی به شیوه ارائه آثار به‌صورت هنری و ارسال از طریق فضای مجازی توسط اداره‌کل دفتر برنامه‌ریزی و فرهنگی دانشگاه فنی و حرفه‌ای کشور به میزبانی دانشگاه فنی و حرفه ای استان فارس برگزار شد.

وزارتخانه‌های علوم و بهداشت، دانشگاه شیراز، ۱۶ اتحادیه انجمن‌های علمی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری از جمله انجمن علمی عمران، معماری دانشکده فنی و حرفه‌ای شهید باهنر شیراز و اتحادیه انجمن‌های علمی عمران دانشگاه فنی و حرفه‌ای و همچنین اداره‌کل فنی و حرفه‌ای استان فارس نیز در برگزاری این جشنواره مشارکت داشته‌اند.

پس از تشکیل شورای سیاست‌گذاری و ارسال فراخوان به تمام دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی تحت نظارت وزارت علوم، تحقیقات و فناوری یک هزار و ۵۲۶ اثر به دبیرخانه جشنواره ارسال شد که پس از داوری این آثار ۱۹ اثر به عنوان برگزیده نهایی شناخته و ۱۰ اثر نیز شایسته تقدیر شناخته شدند که امروز در مراسم اختتامیه از برگزیدگان تجلیل شد.

اسامی برگزیدگان نخستین مسابقه ملی تولید محتوا فن ورز

لطفا نظر خود را با ما در میان بگذارید.
captcha